Про інвестора

Ми, компанія Grupa Partner, яка будуватиме ексклюзивні квартири та апартаменти в стилі лофт, як частину інвестицій Nadolnik Compact Apartments, маємо багаторічний досвід на ринку житла. Цінність Grupa Partner заснована на задоволенні наших клієнтів та ділових партнерів. Ми завершили інвестиції в Познані (у тому числі інвестиції Willa Leśna на вулиці Свєнтовідська, комплекс багатомісних будинків на вулиці Чиста) та в великопольськіх ґмінах (Курнік, Мурована Госліна, Тульце, Слупца та Шамотули). Ми також завершили будівництво житлової площі Атриум на вулиці Боса в Познані.

Точно підготовлена, а потім завершена відповідно до очікувань клієнтів, інвестиція є нашим джерелом гордості. Житловий комплекс Атріум Грунвальд у Познані також є ідеальним прикладом того, що функціонування на різних рівнях дозволяє нам прийняти розумну і сучасну політику компанії, яка відповідає потребам та очікуванням ринку. Ідея, яка спрямовує нас до кожного проекту, полягає у тому, щоб створити місце, яке жителі можуть назвати домом. Ми відчуваємо радість, коли кожен з наших клієнтів повертається на своє місце з відчуттям, знаходить там спокій і тишу, що дозволяє відпочити.

Ми розглядаємо кожне з наших інвестицій виключно, а квартири є пристосовані до потреб майбутніх мешканців та їх способу життя. Для нас важливо не тільки будівля, але й оточення – невелика архітектура, яка повинна бути функціональною і відповідати очікуванням Клієнтів. Важливою є безпосередня близькість місць відпочинку, а також доступ до всіх послуг у кожній важливій сфері сімейного життя. Пропозиція Grupa Partner – це не тільки Nadolnik Compact Apartments. Наші останні інвестиції у г. Познань включають Przystań Warta, Atrium Sielska 22, Młyn nad Cybiną та Środka ODNOWA. Перший проект, Przystań Warta, складається з 8 квартир від 56 до 195 кв.м. Також буде побудований підземний гараж на 12 паркувальних місць. Atrium Sielska 22 – багатомісний будинок з 39 квартирами в районі Гурчин.