Місце

Середовище, що надихає

Комплекс Nadolnik Compact Apartments розташований поруч із центром міста. Серед наших жителів будуть молоді люді, які все ще розвиваються. Тому вони будуть цінувати близькість вузів. Університет економіки, SWPS, або UAM – все вони неподалік. Люди, які є випускниками та починають своє доросле життя, неодмінно помітять сусідство як великих міжнародних компаній Volkswagen, Bridgestone, так і менших. Поблизу є офісні комплекси, серед іншого – Malta House і Malta Office Park. Місто Познань як місце для інвестування було обрано не випадково – щорічно вивчається тут близько 130 000 молодих людей, а серед них і наші майбутні орендарі.

Близько до природи та серця вашого міста

Сполучення комплексу Надольнік з рештою г. Познань є зручна, незалежно від того, чи плануєте зустрітися з друзями в центрі міста чи поїздку на вихідні поза межами міста. На вулиці Глувна знаходиться автобусна зупинка, до якої можна добратися пішки за 3 хвилини. Поряд з цим була підготовлена ​​станція з міськими велосипедами для запозичень, які дуже популярні серед мешканців Познані. Поруч із вулицею Всходня знаходиться залізнична станція Познань-Всхуд.

Місцезнаходження Nadolnik Compact Apartments постійно пов’язано з природою. Комплекс розташований в парку о. Тадеуш Кіршке, який був модернізований два роки тому. Все, що вам потрібно зробити – це вийти зі смарт-квартири, щоб використовувати велосипедні доріжки, прогулянки або просто сидіти на лавці, щоб розслабитися. Навколишнє середовище, що надихає – в такому оточенні набагато простіше відпочити або… створити ідеї.

Виберіть категорію, щоб дізнатися про оточення наших інвестицій: