Про інвестицію

Nadolnik Compact Apartments – це комплекс смарт-квартир, присвячених Покупцям, включаючи студентів або випускників, які починають брати участь у дорослому житті. На вулиці Надолнік у Познані готуються смарт-квартири площею від 19 до 40 кв. м, а також буде доступне гаражне приміщення з парковкою та багатьма велосипедними боксами. Є можливість замовлення будинку під ключ.

 

 

Ігрові майданчики та тенісні корти, підготовлені в комплексі, дозволяють вести активний спосіб життя. У Nadolnik Compact Apartments буде місце для модного паба, ресторанів або навіть місця для барбекю та зустрічей на відкритому повітрі. Проведіть свій вільний час, як вам подобається!

Центральна будівля комплексу на вулиці Надолнік це колишній млин – розширений та підготовлений як місце зустрічей та релаксації. У цьому будинку ви знайдете ресторани, магазини та конференц-зали На верхніх поверхах будуть також находитися апартаменти.

 

 

Nadolnik Compact Apartment – ідеальне місце для тих, хто хоче подорожувати велосипедом. Спільний простір буде обладнаний багатьма велосипедними стендами, а в будівлях – велосипедними боксами. Для тих, хто не має свого одноколісного засобу, близькість станції міського велосипеда буде безсумнівно зручною. Край Парка о. Тадеуша Кіршке – чудова база як для туристичних поїздок, так і для подорожі до центру Познані.

Інвестор потурбується про соціальне життя майбутніх покупців комплексу, тому в цьому районі були розроблені тенісні корти, майданчики для різних видів спорту та місце для гриля.

Варто також прогулятися по набережній вздовж річки Глувна , яка починається в комплексі і веде до річки Варта під вулицею Хлонда. Біля річки Варта знаходиться місце для пікніка, яке ідеально підходить для проведення вільного часу на природі.