Проект Nadolnik

Компактні рішення, адаптовані до ваших потреб.

Проект Nadolnik Compact Apartments – це проект, який повністю вписаний в загальнонаціональну тенденцію на ринку нерухомості – так звані смарт-квартири набувають все більшої популярності у великих містах. Це пропозиція для молоді – як для студентів, так і для працівників. Незалежно від того, на якій стадії життя ви знаходитесь, ви знайдете тут своє місце!

Невелика територія у випадку Nadolnik Compact Apartments це високофункціональний та ефективно запланований простір. Це не означає відсутність функціональності. Дизайн інтер’єру дуже продуманий. На вході в кожну смарт-квартиру є місце для просторого гардеробу, ванна кімната може бути обладнана повнорозмірним душем, а міні-кухня – усією необхідною технікою, у тому числі посудомийною машиною. Завдяки відповідному розташуванню, простір можна розділити на денні та нічні функції. Житлова частина, через відповідні меблі, може бути легко адаптована до денних та нічних функцій. Незважаючи на те, що у комплексі буде загальна пральня, у кожній квартирі є місце для підключення пральної машини. Приміщення в Nadolnik Compact Apartments навіть при 20 кв. м, задовольняють всі потреби житла для 2 осіб. Важливою особливістю є те, що в кожній квартирі є балкон або садок.

Важливо відзначити, що весь комплекс був розроблений таким чином, щоб покупці могли не тільки відпочити після важкого дня, але й вирішити найважливіші питання. У районі Nadolnik Compact Apartments ви можете робити покупки, зустрічатись із друзями або використовувати спортивні заклади.