Політика повернення VAT

При покупці смарта-квартири в Надольніке Compact Квартири, крім можливості отримання солідного доходу від здачі в оренду і права на скорочення податку на прибуток від оренди коштує, наприклад, амортизація, відсотки по кредиту, страхування, ремонт і т.д. Ви можете відновити всі VAT, сплачені.

У випадку придбання фізичними особами, що здійснюють господарську діяльність, та капітальними компаніями, сплата як податку на додану вартість, так і орендної плати здійснюються на загальних умовах.

Фізичні особи, які не займаються бізнесом, що купують квартиру, також мають право відраховувати весь VAT, сплачений під час покупки.

Ця можливість виникає з пункту 6 статті 86. 1 Закону від 11 березня 2004 року про податок на товари і послуги, що дає право зменшити суму податку, що підлягає сплаті на суму вхідного податку в разі використання товарів і послуг для здійснення оподатковуваних діяльності.

Умовою повернення VAT є оренда квартири та видання принаймні однієї рахунки-фактури з VAT.

Порядок відшкодування VAT виглядає таким чином:

  • реєстрацію платником податку на додану вартість в податковій інспекції, компетентній за місцем отримання доходу (форма VAT-R). Реєстрація має відбутися перед здійсненням авансового платежу,
  • ведення реєстру VAT та оформлення рахунків-фактур, виданих компанією NADOLNIK Compact Apartments, у реєстрі VAT,
  • подання податкових декларацій до податкової інспекції щомісячно або щоквартально (залежно від обраної частоти розрахунків);
  • Відшкодування VAT здійснюється протягом 180 днів. Можна прискорити період повернення до 60 днів, на письмовий запит платника податків, якщо він подає в безпеки податкової інспекції на майно в сумі запитуваного відшкодування податку. (Пункт 5а статті 87 Закону від 11 березня 2004 р. Про податок на додану вартість).

Можливість отримання відшкодування всього сплаченого VAT значно підвищує привабливість інвестиційної купівлі квартир по відношенню до звичайних квартир.

Податкова інформація ➝

форма VAT-R ➝