Zakup smartApartamentu na kredyt

Zakup smartApartamentu jest tańszy, niż wynajem mieszkania na wolnym rynku. Możesz być jego właścicielem już za jedyne 688 zł miesięcznie!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dedykowane oferty kredytów hipotecznych na zakup smartApartamentów przygotowane we współpracy z PKO BP i mBankiem.

Wystarczy zaledwie 10% wkładu własnego, a okres kredytowania wynosić  może nawet 30 lat.

Poniżej prezentujemy symulacje kredytu dla osób osiągających dochód 2500 zł netto miesięcznie*.

konto-za-zero-PKO

Maksymalny Okres kredytowania: 30 latMinimalny wkład własny: 10%

Symulacja raty kredytowej:

  • Warunki: 10% wkładu własnego, okres kredytowania 30 lat,
    RATA miesięczna: 688 zł Oprocentowanie: RRSO: 5,05%
  • Warunki: 20% wkładu własnego, okres kredytowania 30 lat,
    RATA miesięczna: 608 zł Oprocentowanie: RRSO: 4,99%
  • Warunki: 40% wkładu własnego, okres kredytowania 30 lat,
    RATA miesięczna: 454 zł Oprocentowanie: RRSO: 4,97%
*Symulacja dla: Miesięczny dochód netto 2 500,00 zł, Spłacane raty kredytów 0,00 zł Posiadane limity kredytów 0,00 zł, wartość lokalu brutto 148 830,00 zł
*Niniejsze symulacje zawierają dane orientacyjne i są niewiążące, służą wyłącznie celom poglądowym. Bank przedstawi ostateczną propozycje cenową na Formularzu Informacyjnym po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawców. RRSO i CKK obliczone są zgodnie z założeniami i wzorem określonymi w ustawie z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami oraz przy założeniu, że minimalny okres ubezpieczenia na życie wynosi 5 lat, kredytobiorca aktywnie korzysta z bezpłatnego rachunku osobistego. Symulacja kosztów nie uwzględnia opłaty za ocenę nieruchomości oraz podwyższenia oprocentowania do czasu ustanowienia docelowego zabezpieczenia, ponieważ w dniu sporządzenia symulacji koszty te nie są znane. Szczegółowy wykaz wysokości opłat za ocenę nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu zawarty jest Taryfie prowizji i opłat bankowych.

 

Nasi doradcy zapewniają kompleksowe wsparcie w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Doradcy pomogą Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewnią wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu. Zapewniamy nie tylko kontakt, ale także pomoc przy kompletowaniu dokumentacji dla banku.

Skontaktuj się z naszym opiekunem finansowym już teraz:
Tomasz
Tel.: 605 215 500
Mail: kredyty@www.ua.project-nadolnik.com